DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
31.10.2006
Hudební revoluce proběhne na den přesně sedmnáct let po událostech sametové revoluce. Hlavním centrem událostí však tentokrát nebude Národní třída, ale nedaleký klub Vertigo. Připravme si transparenty a vyražme.

Czech Dance – Revolution

Přesně před 17 lety proběhli významné události, které se nesmazatelným způsobem zapsaly do dějin tehdejší Československé republiky a nyní se schyluje k dalším událostem, událostem hudebním, které nehodlají nechat žádného clubbera chladným.

Co se na páteční noc s datem 17. listopadu 2006 v pražském klubu Vertigo chystá? Už nyní můžeme prozradit, že zde vystoupí celkem 5 djs, jedno djské duo a živá drum performance. Hudebně-revolucionářské srdce noci bude tlouct v pravidelném rytmu progressive, trance a house a vstup do centra revolučního dění je jak jinak než zdarma. O smyslná oka všech dorazivších protestujících se postará virtuální tanečnice.

Výše jsme prozradili co vše se bude v pražském klubu Vertigo dít, ovšem neprozradili jsme, kdo budou ti hudbu hlásající revolucionáři. Hlavním hostem večera bude nová tvář bookingu Czech Dance, ovšem jinak velmi zkušený dj a v minulosti i moderátor rádia Kiss Publikum L´Sada, kterého doprovodí neméně zkušený Carrione aka Diesel Phunk, jež v minulosti byl rezidentem v pražském klubu Mecca na noci Meccamix a v poslední době aktivně spolupracuje např. s mexickým rádiem Masmusic či klubovou scénou v německém Ambergu. Dalšími tvářemi noci budou dj zaměřující se výhradně na práci v počítačovém prostředí, tzv. PC Djing, dj Nifty, zkušený a hlavně vždy usměvavý dj se smyslem pro atmosféru dj Daun a v neposlední řadě dj mEN.

Ovšem tímto nabídka noci stále nekončí, protože si pořadatelé noci Czech Dance – Revolution pro návštěvníky připravili hned dvě speciality v podání djského dua Matthew + Finidi a rytmické performance v podání Car-La, který je znám svými živými vystoupeními využívající bubnu nejčastěji s Josefem Sedloňem. Perličkou je, že v dávné minulosti Car-L vystupoval společně i s djem Carrione aka Diesel Phunk, tudíž se v tomto směru jedná o společné vystoupení po více jak šesti letech.

Revolucí za šťastné zítřky Czech Dance – Revolution!

Czech Dance – Revolution
Pátek 17.11. 2006
club Vertigo, Havelská 4 – Praha 1
Djs:
L´Sada, Carrione aka Diesel Phunk, Nifty, Daun, mEN
Specials: dj duo Matthew + Finidi, live drum performance by Car-L, virtual dancers
Vstupné zdarma

© 2006 DJ Carrione